Lumine laupäevahommik raiesmikul – Rockooper Johnny
Uudised

Lumine laupäevahommik raiesmikul

By märts 8, 2021No Comments
Laul surnud linnust video salvestus
23. jaanuari varahommikul startis Tartust hõbedane tiibklaver, võttes sihiks Laitses asuva raiesmiku.
Teisele poole Eestit sõideti selleks, et filmida muusikavideot laulule “Laul surnud linnust”. Eelnevalt oli visioon viia solist ja kogu ansambel koos pillidega risusele, koristamata jäänud raiesmikule, kuid jaanuar üllatas kõiki lumerohkusega, seega saime lisaks suurepäraselt sobivale keskkonnale ka lumise maastiku.
Rockooperist “Johnny” pärinevat imeilusat Olav Ehala kirjutatud laulu laulab videos näitleja Liis Lass, kes lavastuses kehastab naispeategelast. Teda saadab ansambel, kes ka kõigil kuuel korral Tartu laululaval üles astub, koosseisus Olav Ehala, Jaanus Nõgisto, Priit Kuulberg, Margus Kappel ja Toomas Rull.
Lisaks solistile ja muusikutele olid metsa kogunenud veel “Johnny” peaprodutsent ja tema meeskond, võttegrupp, fotograaf ja teised abilised. Võrreldes eelneva pakaselise perioodiga õnnistas ilmataat meid rahuliku sademeteta ja piisavalt pehme ilmaga, kuigi pärast mitmeid tunde õues viibimist tundus siiski päris külm olevat. Kogu meeskond oli keset lumist maastikku raiesmikul toimuvast lummatud olenemata küllaltki õõnsast vaatepildist. Laul ju räägib, nagu pealkirigi ütleb, surnud linnust ning mis võibki veel tähenduslikum koht selle esitamiseks olla kui risu- ja kännuväljaks muutunud mets.
Kuidas aga kõik see “ilu” kaadrisse sai, näeb juba peagi avaldatavast videost!
Foto: Markus Kliss